STOMATOLOG
Wysztalcenie stomatologiczne zdobyła na Akademii Medycznej w Krakowie na wydziale medycznym Uniwersytetu Jagiellonskiego. W Polsce pracowała wiele lat w krajowej służbie zdrowia, prowadziła też Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – przez ponad 10 lat. W Wielkiej Brytanii mieszka od 6 lat. Przez ten czas dr Iskra zdobyła dodatkowe wykształcenie poprzez kursy doszkalające zgodne z wymogami brytyjskiej służby zdrowia. Dr Joanna, podobnie jak wszyscy dentyści pracujący w Corby Private Medical Centre jest specjalistą zarejestrowanym w General Dental Council – brytyjskim odpowiedniku Polskiej Izby Dentystycznej – jej numer rejestracji to 215551.Dr Joanna oferuje bardzo szeroki zakres usług dentystycznych – od stomatologii zachowawczej, po endodoncję, na protetyce kończąc. Leczy zarówno dzieci jak i dorosłych, mówiących po polski i po angielsku, wszystkich traktując z jednakową empatią i troską.Szczególnym polem zainteresowań dr Iskry i Jej prawdziwą pasją jest protetyka. Jej profesjonalizm w tym zakresie doceniło już wielu naszych Pacjentów, dla których dr Iskra dała się poznać jako ekspert od wszelskiego rodzaju protez, koron, licówek i mostów.

Czas wolny dr Joanna lubi spędzać w sposób aktywny. Nordic Walking, siłownia i spacery po górach to Jej sposób na relaks. Lubi również książki biograficzne, oraz podróże.

Dr Iskrę polecamy szczególnie pacjentom odczuwającym duży stres przed dentystą – Jej spokój, współczucie, empatyczne podejście, oraz wielka precyzja i dokładność w aplikowaniu znieczuleń sprawia, że pacjenci, którzy boją się wizyt dentystycznych, po skończonym zabiegu niekiedy wręcz nie chcą opuszczać gabinetu 🙂 Co w zasadzie nie stanowi dla pani doktor problemu, bo pełne poczucia humoru rozmowy z pacjentami to nieodłączna część Jej codziennego dnia pracy.