Polski lekarz rodzinny przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych, wizyty odbywają się po polsku lub po angielsku. Do wizyty zachęcamy szczególnie mieszkańców Peterborough, Leicester, Northampton, Corby, Wellingborough, Kettering, Milton Keynes, Coventry, Bedford, Rugby, Nottingham, Boston oraz całego Northamptonshire i East Midlands.

Bariera językowa w przypadku rozmów na tematy związane ze zdrowiem to częsty problem nawet u osób płynnie i swobodnie posługujących się językiem angielskim – słownictwo medyczne nie bywa zbyt często używane w codziennym życiu, dlatego coraz więcej Polaków zamieszkałych w Wielkiej Brytanii ma dosyć kompromisów w zakresie swojego zdrowia. Wybór polskiego specjalisty to pewność co do metod leczenia, dokładności diagnozy, oraz spersonalizowanego sposobu leczenia, dobranego dokładnie do Twoich potrzeb.

Nasi lekarze w Corby Private Medical Centre skupiają się na znalezieniu przyczyny choroby i zwalczeniu jej w zarodku, zamiast na leczeniu występujących objawów.
Zapewniamy dokładne i szczegółowe konsultacje medyczne. Każdego z naszych pacjentów traktujemy indywidualnie i poświęcamy mu podczas wizyty dokładnie tyle czasu ile potrzebuje.

Wszystko to sprawia, że nasi pacjenci – często mający średnio zadowalające doświadczenia z brytyjską służbą zdrowia wybierają właśnie nas.

Lekarze rodzinni w naszym gabinecie:

  • doktor Jolanta Wilczek – specjalizuje się w dziedzinie chorób wewnętrznych, konsultuje pacjentów ze schorzeniami układu pokarmowego, kardiologicznymi, chorobami z zakresu reumatologii oraz układu odechowego.

Nasz lekarz rodzinny przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych. Wizyty odbywają się w każdy wtorek do późnych godzin wieczornych. Polecamy telefoniczne rezerwacje wizyt z minimum 2-3 dniowym wyprzedzeniem. Dokładne ceny wszystkich wizyt u lekarza rodzinnego znajdują się w sekcji “cennik”.

Młodym mamom również polecamy usługi naszego lekarza rodzinnego. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje maleństwo rozwija się prawidłowo oraz chcesz zadbać o stan zdrowia Twojego dziecka, nasza przychodnia jest miejscem którego szukasz!