CALL US

Phone booking 7 days a week
from 9:00 till 21:00,  call us: 077 8087 2526

New private surgery in Corby - Our specialties

our services:

DENTISTRY

Guarantee of excellent dental care at a reasonable price!

FAMILY DOCTOR

The family doctor treats both: children and adults.

GYNECOLOGY

Comprehensive care for the health of every woman!

Our advantages

primarily:

bezpieczeństwo

SAFETY

W Corby Private Medical Centre doskonale wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług. Dlatego też wszyscy nasi lekarze, oraz personel medyczny oprócz posiadania wieloletniego doświadczenia zdobytego w Polsce, są zarejestrowani w General Medical / Dental Council, oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i szkolenia wymagane przez rynek brytyjski. Wiemy jak cenne jest zaufanie, dlatego też do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie, oraz z należytą troską. Na bieżąco monitorujemy jakość usług świadczonych przez naszych specjalistów żeby mieć pewność, że zapewniamy Tobie możliwie najlepszą opiekę medyczną.

oszczędność

AFFORDABLE PRICES

Wierzymy, że doskonała jakość usług medycznych wcale nie musi iść w parze z wysoką ceną. Dlatego w naszej przychodni oferujemy najwyższej jakości prywatną opiekę medyczną w cenach na każdą kieszeń. Regularne i częste rekomendacje wśród nowych, oraz zadowolenie stałych pacjentów, świadczą o tym, że po specjalistach zatrudnionych w Corby Private Medical Centre możesz oczekiwać sprawdzonych, polskich metod leczenia, skrojonych pod Twoje potrzeby. Gwarantujemy przejrzyste i jasne ceny wszystkich naszych usług - bez kruczków, haczyków i dopisków drobnym drukiem - sprawdź zakładkę "cennik" i przekonaj się sam!

dostępność

AVAILABILITY

Stała dyspozycyjność naszych lekarzy, oraz personelu medycznego sprawia, że w Corby Private Medical Centre nie musisz obawiać się kolejek, czy długich terminów oczekiwania na wizytę. Nie wymagamy również żadnych skierowań, dokumentów, i innych formalności - wystarczy zadzwonić do nas, umówić wizytę i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Nasze zapisy telefoniczne czynne są 7 dni w tygodniu od 09:00 do 21:00, a nasze dogodne położenie w centrum hrabstwa Northamptonshire sprawia, że dotrzesz do nas szybko zarówno z Leicester, Peterborough, Northampton, jak i z każdego zakątka Midlands i okolic! Sprawdź zakładkę "kontakt" po więcej szczegółów.

We would love to meet you face to face
call us: 077 8087 2526CONTACT US:

8 Pytchley Court
NN17 2QD | Corby
tel. 01536 502721, mob. 07780 872526

WORKING HOURS:

Monday – Friday: 10:00 – 20:00
Saturday: 09:00 – 21:00
Sunday: 10:00 – 20:00
Phone booking avaliable 7 days a week from 09:00AM till 09:00PM

bezpieczeństwo

PARKING

At the clinic you will find a free car park open 24/7

oszczędność

PHARMACY

Next to the clinic is a pharmacy available to our patients

dostępność

CHILDREN

child friendly place

dostępność

PAYMENT

payment by card and cash